Go to Top

Tetőablak beépítő álláslehetőség

A KissTóth Plusz Kft.  tetőtéri ablakok értékesítésével beépítésével és cseréjével foglalkozik. Pár év alatt elértük, hogy évi közel 500 tetőtéri ablakot cserélünk ki. A legtöbb ablakot a ROTO és a VELUX kínálatából építjük be.

  • 2011-óta a VELUX tetőablakok ajánlott beépítői vagyunk.
  • 2014-től a Roto tetőtéri ablakok beépítésének a gyakorlati oktatását a cégünk végzi a Roto megbízásából.
  • 2015-től, már a Fakro tetőablakok magyarországi képviselete is minket ajánl észak Pest megye területén, tetőtéri ablak cseréhez.
  • 2016-ban több, mint 480 tetőtéri ablakot értékesítettünk és cserélktünk ki.

Cégünk legnagyobb előnye a legtöbb konkurenciával szemben, hogy az ablakcseréket kompletten végezzük, azaz a belső kávaburkolatot is helyreállítjuk, legyen az gipszkarton vagy faburkolat. Ennek és a cégvezetésnek köszönhetően a megrendelések száma folyamatosan növekszik, ezért van szükség új munkatársakra.

Kínált pozíció:

  • Tetőtéri ablak beépítő (pályakezdőket is várunk)

A tetőtéri ablak beépítő elsődleges feladata a tetőtéri ablak beépítése, cseréje mellett, a belső gipszkarton vagy lambéria kávaburkolat visszaállítása és az elszállított régi tetőtéri ablakok a telephelyünkön történő szétszerelése, illetve a helyszín kitakarítása.

Feladatok

  • Reggel a szükséges szerszámok, anyagok kiválasztása a raktárból
  • A munkatársával a tetőtéri ablakok cseréje, belső kávaburkolat és a tetőfedés visszaállítása
  • A helyszín kitakarítása
  • A kibontott tetőtéri ablak telephelyre szállítása, illetve annak a szétszerelése

Elvárások

Az ideális jelölt tetőfedésben és tetőtéri ablak beépítésben is szerzett tapasztalatokat. Olyan munkatársat keresünk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt a piaci átlagnál jóval magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, viszont hosszú távú biztos szakmai karriert, és családias hangulatú cégkultúrát ajánlunk.

  • Ács vagy tetőfedő végzettség (pályakezdőket is várunk)
  • Legalább 1-2 év szakmai tapasztalat (pályakezdők esetén nem szükséges, náluk betanítással kezdünk)
  • Érettségi előnyt jelent, de nem feltétel
  • Igényes, kultúrált megjelenés

Miért dolgozz nálunk?

  • Gyorsan betanítunk
  • Fiatalos, humoros a csapat
  • Versenyképes fizetést + egyéb juttatásokat biztosítunk
  • Komoly szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil lábakon áll a cég
  • Szakmai továbbképzésekre, rendezvényekre járunk
  • Odafigyelünk a munkavédelemre, zuhanásgátlót, fülvédőt, szemüveget, stb… biztosítjuk
  • Csak profi szerszámaink vannak (Stihl, Makita, Milwaukee, Metabo, Stubai, stb…)
  • Nyugodt a munkavégzés, mivel nem dolgozunk cégeknek
  • Kizárólag családiházas munkáink vannak
  • A legmenőbb Svéd, Blaklader munkaruházatot biztosítjuk, a próbaidő után (video)
  • Minden reggel jár a kávé vagy a tea 🙂

A bemutatkozó videónkat itt nézheted meg: https://youtu.be/3_1DIL2CrmY

Munkavégzés helye: Göd és környéke

Munkaidő: főállás

Munkába állás kezdete: 1 hónapon belül

Havi nettó fizetés: 220 000 – 330 000 HUF

Jelentkezés: Amennyiben képesnek érzed magad e munkakör betöltésére kérjük, hogy töltsd ki az alábbi űrlapot.

Bezárás